ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://pishrolms.ir

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

فرم‌های تماس

تمامی اطلاعات وارد شده شما در فرم تماس (ایمیل .شماره تماس .نام و نام خانوادگی )پیش ما محفوظ بوده و تنها برای پاسخگویی به سوال شما استفاده میشود .

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اطلاعات شما به هیچ عنوان به نهاد و شخصی اشتراک گذاشته نخواهد شد و تمامی اطلاعات شما در دیتا بیس ما محفوظ خواهد بود .

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

پیشرو ال ام اس ارائه دهنده سامانه آموزش مجازی میباشد و طبیعتا  با توجه به پلن انتخابی شما و زمانی که دارا میباشد مسئول نگهداری اطلاعات شما بر روی سرور های خود میباشد اما بعد از گذشت زمان پلن خریداری شده هیچ گونه تعهدی در قبال نگهداری از اطلاعات شما ندارد .

گروه پیشرو ال ام اس هیچگونه مسئولیتی در قبال از بین رفتن اطلاعات شما ندارد و شما میبایست بطور مرتب از اطلاعات خود پشتیبان گیری کنید.

شما میتوانید قبل از پایان زمان پلن خود با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست بکاپ گیری از اطلاعات خود را اعلام بفرمایید تا اطلاعات شما بر روی هاست یا سرور دلخواهتان ارسال گردد.

 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

تمامی حقوق شما مشتری گرامی در این وبسایت محفوظ است و به هیچ عنوان کسی حق تصرف آنرا ندارد.

اگر در این سایت حساب کاربری دارید ، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما

نزد ما محفوظ است .

اطلاعات اضافی

نزد ما محفوظ است .

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

سرور های پیشرو ال ام اس بر روی دیتا سنتر ایرانی (برج میلاد) نگهداری و پشتیبانی میشوند و از اطلاعات شما در برابر حملات مختلف نگهداری خواهد شد .